Waterschapsdag 2017

Op maandag 20 maart vindt de waterschapsdag van de Unie van Waterschappen plaats in het Diligentia theater in Den Haag. Op deze dag wordt gezamenlijk gezocht naar innovatieve oplossingen voor het veranderende klimaat.

Nieuwe uitdagingen

Ondergelopen straten, kelders en parkeergarages. Mislukte oogsten en grote schade aan tuinbouwbedrijven. De gevolgen van de steeds vaker voorkomende hoosbuien zijn groot. En laten we ook de schade door langdurige periodes van droogte niet vergeten. Kortom, het veranderende klimaat stelt ons voor nieuwe uitdagingen.

Innovatieve oplossingen

Om ervoor te zorgen dat deze overlast wordt beperkt en rampen worden voorkomen, moeten we samen op zoek naar innovatieve oplossingen. Tijdens de Waterschapsdag in Theater Diligentia in Den Haag zal dit ook de insteek zijn. Ook minister Melanie Schultz van Haegen van Infrastructuur en Milieu en NOS-weerman Gerrit Hiemstra laten hun licht schijnen over deze problematiek.

Aanmelden

Aanmelden: via de website van de Unie van Waterschappen
Datum: 20 maart van 09.30 – 13.30
Locatie: Theater Diligentia Den Haag

Waterschapsdag 2017