Studenten HvA werken aan 'rainproof' Amsterdam
1 juli 2015
Verschillende tweedejaars Communicatiestudenten van de HvA hebben zich in 8 verschillende projectgroepen de afgelopen weken gebogen over het regenwateroverlast vraagstuk. Op dinsdag 23 juni werden de verschillende bevindingen en adviezen in Pakhuis de Zwijger gepresenteerd.
De groepen hadden de opdracht gekregen om per stadsdeel te onderzoeken wat de algemene opvattingen onder inwoners over wateroverlast en Amsterdam Rainproof waren. Aan de hand van dit onderzoek stelden alle groepen een plan op om het programma Amsterdam Rainproof beter aan de man te helpen.
Er werden verschillende oplossingsrichtingen aangedragen: van meer de dialoog aan gaan, acties en thema dagen in verschillende wijken tot het promoten van ‘rainproof’ producten.
Lees hier het volledige nieuwsbericht.